Technologie

Ortopedické implantáty značky implantcast

Za úspěchem implantátů společnosti implantcast GmbH stojí především neustálý produktový technologický vývoj. V několika posledních letech firma vyvinula více než 50 systémů implantátů a dosáhla tak zejména u odborné lékařské veřejnosti velmi dobrého povědomí.

Implantcast GmbH se kromě výroby zabývá technickým a materiálovým výzkumem, aplikačními technologiemi a dále vývojem sterilních balících technologií. V neposlední řadě taktéž samozřejmě aktivně spolupracuje s lékaři v nemocnicích po celém světě.

Vývoj / konstrukce


implantcast = preferované produkty

Již od počátku svého působení v roce 1988 je pro společnost implantcast GmbH prioritou vyvíjet stále kvalitnější a dokonalejší produkty pro lepší život pacientů. Nejmodernější technologie, přísná kontrola a neustálé testování jsou zárukou kvality těchto zdravotnických výrobků.

Implantáty se vyznačují dlouhodobou životností a možností individuálního přizpůsobení. Na základě mnohaletých zkušeností jakož i dlouholetého výzkumu potřeb pacienta jsou výrobky značky implantcast preferovanými produkty a to jak na straně lékařů a nemocnic, tak i pacientů.

Biomechanické testování


Speciální balení zachová kvalitu a sterilitu

Čištění a balení všech výrobků se provádí ve speciálních certifikovaných prostorách. Probíhá zde pravidelné mikrobiologické monitorování plně v souladu s normou DIN EN 1174. Všechny komponenty jsou samostatně balené ve vakuu v trojitém balení (podle DIN 58953 a DIN EN 868/1).

V závislosti na velikosti produktu je vybrána vhodná velikost balení, které je vždy opatřeno sterilizačním štítkem a indikátorem. Každý implantát je opatřen produktovým štítkem, čtyřmi vnitřními štítky a štítkem na obalu. Po sterilizaci je implantát zabalen do vhodné ochranné krabice.

Sterilizace a balení


Přesné odlévání

Výroba na strojích CNC

Brusírna

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies.

OK